תוצאות חיפוש

מחפש: 22/01/2018 - , show: בעלים ונשים, city: , venue: , genre:

נמצאו 1 מופעים
בעלים ונשים

על  פי סרטו של וודי אלן

"בעלים ונשים" הוא סרטו האישי והביוגרפי ביותר של וודי אלן, אותו יצר במקביל לסיפור פרידתו הקשה מאשתו דאז. עיבוד בימתי זה, בדומה למקור, מציג את סיפוריהם המקבילים של שני זוגות, ואת תהליכי הפרידה והתבוסה, המלחמה וההתעקשות על קשרי הנישואים שלהם.

זהו מחזה הבוחן בחינה כנה עד אימה את הנחמה והשקר המתמזגים באופן הרסני באידאל המונוגמיה הבורגני, ואת השילוב המתמיד המתחולל בה בין הרצון ביציבות והשאיפה להרפתקה וחופש.
וודי אלן, במבטו חסר הרחמים, מחלץ מתוך דמויותיו את הכאב, התקווה, האכזריות, הילדותיות והרומנטיקה, המשתתפים כולם במשחק הבלתי אפשרי של זוגיות ארוכת טווח.

מעטים הטקסטים אשר ביטאו באופן כה עשיר חמלה והבנה, את השבר העמוק המתחולל על מוסד הנישואים, את הפרדוקס התמידי המאפיין אותו, את המחיר והקורבן אותם הוא תובע, כמו גם את היופי החמקמק הטמון בו על אף כל זאת.
בעידן המעמיד את עצם האהבה למבחן מתמיד, מחזה זה מוצא את הרומנטי גם בגיהינום הקומי מאד של זוגיות במשבר, ועושה זאת תוך נאמנות גדולה לאמת בלתי מיופייפת.
 
משך ההצגה כשעה וחצי ללא הפסקה.
 
עיבוד: משה נאור עמיר קליגר בימוי: משה נאור תפאורה: סאשה ליסיאנסקי תאורה: אלי אשכנזי תלבושות: דורון אשכנזי מלחין ונגן: שאול בסר תנועה: טל קון ע. במאי: עמית אפטה מעצב תוכן: שי דוביגינסקי בהשתתפות: דביר בנדק, דורית לב ארי ישי גולן, לירון בן שלוש/ יונית טובי, קרן צור, רוני גולדפיין,
שרון אלכסנדר, שאול בסר.

08/02/2018 עד 12/05/2018
הארוע הבא
יום ה, פבר 8
20:30
התיאטרון העירוני חיפה
כרטיסים רבים
הצג עוד 4 ארועים